BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Firma BOMM - Hurtownia Kwiatów i Roślin Sztucznych

Firma Hanlowa BOMM jest Hurtownią Kwiatów i Roślin Sztucznych od 1990 r. znajdującą się w Lubiczowie pod Warszawą. Jesteśmy bezpośrednim importerem, nasze towary sprowadzamy drogą morską z Chin. Staliśmy się jednym z największych w Polsce importerów i dostawców sztucznych kwiatów i roślin. Wśród naszej oferty znajdują się przede wszystkim kwiaty i rosliny sztuczne, dodatki dekoracyjne do wiązanek i wieńców, dekoracje sezonowe, drzewka i krzewy oraz bukiety sztuczne.

Specjalizujemy się w sprzedaży sztucznych główek wyrobowych, których bogaty wybór można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży przy zachodniej granicy Warszawy. Klienci hurtowi mogą liczyć na atrakcyjne rabaty (4 progi rabatowe), a klienci detaliczni na szeroki wybór sztucznych bukietów, gałązek kwiatowych i pięknych kompozycji kwiatowych nadających się zarówno do domu, jak i na cmentarz.

W naszej firmie codziennie można znaleźć towar w atrakcyjnych obniżonych cenach. Zapraszamy do odwiedzin lub do składania zamówień dla naszego działu sprzedaży wysyłkowej.

Zobacz także