BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
scenografii eventowej

Przy planowaniu konferencji, koncertów czy innych wydarzeń nie można zapomnieć o doskonałej zielonej oprawie, która jeszcze bardziej uprzyjemni uczestnikom wspólnie spędzony czas. Psychologiczne korzyści z kontaktu z naturą, takie jak poprawa samopoczucia, nie od dziś sprawiają, że chętnie sięgamy po roślinną scenografię, która w subtelny sporób podkreśli charakter imprezy. Jeśli szukasz dopasowanej do organizowanego przez Ciebie wydarzenia niebanalnej i doskonałej jakości zieleni - zespół Bomm przygotuje ją specjalnie dla Ciebie.

Pomysły na scenografię z roślin sztucznych

Zespół florystów i dekoratorów Bomm opracuje zgodną z tematem przewodnim piękną i trwałą kompozycję ze sztucznych roślin, która zachwyci wszystkich uczestników imprezy.

Podwieszany sufit z kwiatów sztucznych

Może to być zielona ściana, która stanie na scenie jako tło występujących mówców albo podwieszany nad sceną zielony sufit.

Napis z kwiatów sztucznych

Ciekawym pomysłem będzie napis wykonany w całości z kwiatów z hasłem imprezy czy też nazwą Twojej firmy.

Roślinna oprawa elementów architektury

Niebanalne kompozycje na stoły czy roślinna oprawa elementów architektury - oferujemy różnorodne aranżacje przestrzeni, które w unikalny i subtelny sposób podkreślą charakter imprezy, nie dominując go.

A może masz już pomysł na idealną zieloną oprawę organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Zespół BOMM może stać się Twoim florystycznym doradcą i urzeczywistnić tę wizję.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.