Aranżacje zieleni scenografii eventowej

Przy planowaniu konferencji, koncertów czy innych wydarzeń nie można zapomnieć o doskonałej zielonej oprawie, która jeszcze bardziej uprzyjemni uczestnikom wspólnie spędzony czas. Psychologiczne korzyści z kontaktu z naturą, takie jak poprawa samopoczucia, nie od dziś sprawiają, że chętnie sięgamy po roślinną scenografię, która w subtelny sporób podkreśli charakter imprezy. Jeśli szukasz dopasowanej do organizowanego przez Ciebie wydarzenia niebanalnej i doskonałej jakości zieleni - zespół Bomm przygotuje ją specjalnie dla Ciebie.

Pomysły na scenografię z roślin sztucznych

Zespół florystów i dekoratorów Bomm opracuje zgodną z tematem przewodnim piękną i trwałą kompozycję ze sztucznych roślin, która zachwyci wszystkich uczestników imprezy.
podwieszany sufit z kwiatów sztucznych
Może to być zielona ściana, która stanie na scenie jako tło występujących mówców albo podwieszany nad sceną zielony sufit.
napis z kwiatów sztucznych
Ciekawym pomysłem będzie napis wykonany w całości z kwiatów z hasłem imprezy czy też nazwą Twojej firmy.
roślinna oprawa elementów architektury
Niebanalne kompozycje na stoły czy roślinna oprawa elementów architektury - oferujemy różnorosne aranżacje przestrzeni, które w unikalny i subtelny sposób podkreślą charakter imprezy, nie dominując go.
A może masz już pomysł na idealną zieloną oprawę organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Zespół Bomm może stać się Twoim florystycznym doradcą i urzeczywistnić tę wizję.

Zieleń eventowa - od projektu aż po montaż

Oferujemy wsparcie przy całości projektu. Zespół naszych najlepszych specjalistów dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, z wyczuciem i znajomością branży florystycznej zaprojektuje aranżację z myślą o Twoich potrzebach i preferencjach. Jako jednak z największych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych na polskim rynku dostarczamy szeroki wybór zieleni, a także wszelkie elementy niezbędne np. do podwieszenia zielonych kompozycji.
Zajmujemy się również całością procesu montażu. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby iuchamy i doradzamy w trakcie całego procesu współpracy - kompleksowa obsługa i zaspokajanie potrzeb Klientów to nasz najwyższy priorytet.
Zobacz nasze realizacje
zielona aranżacja scenografii eventowej

Sprawdź
pozostałą ofertę
aranżacji dla

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22)722-01-55 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych