BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
scenografii filmowej i telewizyjnej

Doskonale dobrana scenografia to jeden z nieodzownych elementów tworzących odbiór sztuki, filmu czy serialu. Pozwól nam stworzyć roślinne tło dla opowiadanych przez Ciebie historii ,które wzbogaci przekaz, wydobywając jego najważniejsze nuty.

Powierz nam odpowiedzialność za całość projektu

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możemy zająć się wszystkimi lub tylko wybranym etapem procesu powstawania roślinnej aranżacji. Zespół naszych specjalistów zajmie się zaprojektowaniem zgodnej z przeznaczeniem, dopasowanej do możliwości i potrzeb zielonej aranżacji.

Kwiaty sztuczne

Jako jedna z najważniejszych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych w Polsce dostarczamy najwyższej jakości okazy, których szeroki wachlarz zapewnia nie tylko wszechstronny wybór, ale również doskonałe dopasowanie gatunków i charakterystyk do potrzeb projektu.

Kompozycje roślinne z kwiatów sztucznych

Zapewniamy również niezbędną oprawę techniczną kompozycji roślinnych, np. różnego rodzaju stelaże.

Montaż zielonej aranżacji z kwiatów sztucznych

Na koniec zajmujemy się całością procesu montażu powstałej roślinnej aranżacji.

Przez cały czas trwania współpracy jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i sugestie po to, aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.