Aranżacje zieleni scenografii filmowej i telewizyjnej

Doskonale dobrana scenografia to jeden z nieodzownych elementów tworzących odbiór sztuki, filmu czy serialu. Pozwól nam stworzyć roślinne tło dla opowiadanych przez Ciebie historii ,które wzbogaci przekaz, wydobywając jego najważniejsze nuty.

Powierz nam odpowiedzialność za całość projektu

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możemy zająć się wszystkimi lub tylko wybranym etapem procesu powstawania roślinnej aranżacji. Zespół naszych specjalistów zajmie się zaprojektowaniem zgodnej z przeznaczeniem, dopasowanej do możliwości i potrzeb zielonej aranżacji.
Jako jedna z najważniejszych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych w Polsce dostarczamy najwyższej jakości okazy, których szeroki wachlarz zapewnia nie tylko wszechstronny wybór, ale również doskonałe dopasowanie gatunków i charakterystyk do potrzeb projektu.
Zapewniamy również niezbędną oprawę techniczną kompozycji roślinnych ,np. różnego rodzaju stelaże.
Na koniec zajmujemy się całością procesu montażu powstałej roślinnej aranżacji.
Przez cały czas trwania współpracy jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i sugestie po to, aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby.

Pomysły przygotowane z myślą o Tobie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego przygotujemy pomysły dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i charakteru przedsięwzięcia. Mogą to być zielone aranżacje wnętrz do scenografii filmowej czy kompozycje roślinne, a nawet całe ogrody wertykalne na różnego rodzaju telewizyjne eventy. Kreatywne podejście naszych specjalistów oraz wszechstronność naszej oferty sprawiają, że jesteśmy gotowi podjąć się choćby najbardziej śmiałych czy nowatorskich przedsięwzięć. Zespół naszych florystów, dekoratorów i architektów powstał po to, by z oddaniem, profesjonalizmem i zapałem przygotowywać najwyższej jakości florystyczne kopozycje.
Zobacz nasze realizacje

Sprawdź
pozostałą ofertę
aranżacji dla

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych