BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
scenografii wystawienniczej

Nutka natury to doskonały dodatek niemal do każdego wnętrza. Rośliny poprawiają samopoczucie, kojarzą się ze zdrowiem i witalnością, a każdą rozrywkę czynią jeszcze bardziej przyjemną. To wszystko sprawia, że stanowią doskonały element aranżacji wnętrza otwartego na ludzi. Wystawy artystyczne czy muzealne to przyjemna odskocznia od pędu dzisiejszego świata. Pozwól zwiedzającym odpocząć w otoczeniu natury i piękna kwiatów, a czas spędzony w Twojej galerii czy muzeum zapamiętają na długo.

Kompleksowa obsługa aranżacji

Pozwól nam zając się wszystkim: od zaprojektowania zgodnej z Twoimi życzeniami, dopasowanej tematycznie aranżacji roślinnej, poprzez wybór i dostarczenie doskonałych sztucznych roślin, aż po montaż całości.

Zielona aranżacja wystawiennicza

Przez całość trwania projektu jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i preferencje. Działamy jako florystyczny doradca, a także wykonawca zielonych aranżacji.

Zielone moduły z kwiatów sztucznych

Efektowne zielone moduły, podwieszane sufity, sztuczna trawa czy drzewa sprawiają, że opowieść na scenie staje się jeszcze bardziej autentyczna.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.