BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
w sklepach

Oferujemy dopasowane do specyfiki i charakteru Twojego sklepu projekty aranżacji przy pomocy sztucznej roślinności. Słuchamy Twoich potrzeb, analizujemy możliwości lokalu. Następnie przedstawiamy Ci unikalny i kreatywny pomysł na to, jak odświeżyć wnętrze i dodać mu nutki natury. Zajmujemy się całością procesu: od projektu zielonej aranżacji, poprzez dobór i dostarczenie najwyższej jakości kwiatów i roślin sztucznych, aż po wykonanie i montaż. Na każdym etapie jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i preferencje po to, by powstałe kompozycje florystyczne stały się odzwierciedleniem Twojej marki.

Szeroki wachlarz kwiatów i roślin sztucznych

Jako jedna z największych hurtowni florystycznych na polskim rynku, oferujemy niezwykle szeroki wybór najwyższej jakości sztucznych roślin.

Aranżacja zielona w sklepie

Możemy Ci zaproponować różnego rodzaju sztuczne okazy i powstałe z nich kompozycje, które dopasujemy do unikalnego charakteru Twojego sklepu.

Montaż aranżacji w sklepie

Ogromny asortyment produktów sprawia, że mamy szansę stworzyć aranżację zieleni, która idealnie wpisze się w klimat Twojego wnętrza.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.