BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
scenografii targowej

Właściwie przygotowana zabudowa targowa przyciąga uwagę klientów i sprawia, że sprzedaż rośnie. Zabudowa wykonana z roślin potęguje ten efekt. Psychologiczne zalety przebywania wśród naturalnych elementów są ogromne, my pomożemy Ci wykorzystać je tak, aby rośliny spełniały nie tylko funkcje estetyczne, ale również biznesowe. Zaufaj naszej kadrze wykwalifikowanych specjalistów, która uczyni rośliny niezastąpionym tłem dla oferowanych przez Ciebie produktów czy usług, podkreślając charakter całej przestrzeni targowej.

Pozwól nam zająć się wszystkim

Całość procesu od zaprojektowania zgodnej z Twoją ofertą i preferencjami aranżacji roślinnej, poprzez dostarczenie doskonałych roślin sztucznych i potrzebnej oprawy, aż po montaż całości należy do naszych kompetencji.

Zielona scenografia targowa z kwiatów sztucznych

Nasz zespół florystów, dekoratorów i architektów przygotuje taką scenografię targową. która w najbardziej optymalny sposób wyeksponuje Twoje produkty. Zarówno same rośliny, jak i formy ich ekspozycji dobierzemy tak, by wydobyć z prezentowanych przez Ciebie produktów wszystko, co najlepsze.

Sztuczna roślinność w scenografii targowej

Sztuczna roślinność może również posłużyć jako subtelna granica oddzielająca poszczególne stanowiska i strefy, np. gastronomiczną, scenę, miejsce wypoczynku czy indywidualnych spotkań biznesowych.

Roślinne aranżacje scenografii targowej

Roślinne aranżacje to bardzo łatwy sposób na podział ogromnej przestrzeni targowej przy jednoczesnym jej upiększeniu i uniknięciu budowania dystansu pomiędzy uczestnikami i wystawcami. Różnego rodzaju kompozycje florystyczne można zaprojektować tak, by ułatwiły odwiedzającym odnalezienie poszczególnych stref.

Jako jedna z największych hurtowni florystycznych w Polsce możemy się poszczycić niezwykle szerokim wachlarzem doskonałych roślin sztucznych. Pozwoli nam to dobrać najlepsze okazy idealnie wpisujące się w charakter Twojej oferty.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.