BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
w scenografii ślubnej

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Pozwól nam jeszcze bardziej upiększyć tę wspaniałą okazję, projektując dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju kwiatową dekorację.

Nasze pomysły

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji zaprojektujemy różnego rodzaju dekoracje sztuczne, które podkreślą wyjątkowość chwili.

Sztuczne kwiaty w aranżacji ślubnej

Może to być wykonana ze sztucznych kwiatów ściana, na tle której Twoi goście będą robić sobie selfie. Powstały w ten sposób album stanie się wyjątkową pamiątką.

Litery ze sztucznych kwiatów

A może chcesz jeszcze bardziej podkreślić fakt, że to Wasz dzień? Inicjały wykonane w całości ze sztucznych roślin albo duże wieńce z inicjałami w środku okażą się ciekawą alternatywą dla bardziej typowych drewnianych literek.

Wiszace aranżacje z kwiatów sztucznych

A jeśli masz ochotę na nutkę egzotyki, która sprawi, że cała kwiatowa aranżacja będzie jeszcze ciekawsza... Wiszące nad stołami doniczki albo liście paproci pod każdym zestawem sztućców wyróżnią powstałą aranżację, sprawiając, że stanie się naprawdę wyjątkowa.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.