Aranżacje zieleni w scenografii ślubnej

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Pozwól nam jeszcze bardziej upiększyć tę wspaniałą okazję, projektując dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju kwiatową dekorację.

Nasze pomysły

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji zaprojektujemy różnego rodzaju dekoracje sztuczne, które podkreślą wyjątkowość chwili.
Może to być wykonana ze sztucznych kwiatów ściana, na tle której Twoi goście będą robić sobie selfie. Powstały w ten sposób album stanie się wyjątkową pamiątką.{
A może chcesz jeszcze bardziej podkreślić fakt, że to Wasz dzień? Inicjały wykonane w całości ze sztucznych roślin albo duże wieńce z inicjałami w środku okażą się ciekawą alternatywą dla bardziej typowych drewnianych literek.
A jeśli masz ochotę na nutkę egzotyki, która sprawi, że cała kwiatowa aranżacja będzie jeszcze ciekawsza... Wiszące nad stołami doniczki albo liście paproci pod każdym zestawem sztućców wyróżnią powstałą aranżację, sprawiając, że stanie się naprawdę wyjątkowa.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Kompleksowa obsługa projektu

Zespół naszych specjalistów zajmie się wszystkim od projektu, poprzez dobór i dostarczenie sztucznych kwiatów i roślin, aż po montaż powstałej aranżacji. Dobierzemy dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb zielone kreacje, które idealnie wpiszą się w charakter uroczystości. Jako jedna z największych polskich hurtowni florystycznych jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szeroki wachlarz najwyższej jakości sztucznych okazów. Przygotowane z myślą o Was aranżacje weselne zachwycać będą wysoką jakością i pięknym wyglądem. Pozwól nam zająć się całością projektu i sprawić, by ten szczególny dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Zobacz nasze realizacje

Sprawdź
pozostałą ofertę
aranżacji dla

Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych