BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni ścian
na zewnątrz budynków

Oferujemy kompleksową obsługę zaprojektowania, realizacji i montażu zielonych ścian zewnętrznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych roślin sztucznych nasze realizacje są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują piękny wygląd przez cały rok. Swoim naturalnym pięknem cieszą przez bardzo długi czas, nie tracąc na jakości pomimo wystawienia na działanie deszczu czy promieni słonecznych. Ogrody wertykalne na zewnątrz budynków stanowią idealny scenariusz dla wszystkich, którzy betonowe fasady lub nieestetyczne dziedzińce chcieliby zmienić w małe zakątki natury. Zielone ściany zdolne są zakryć chłodną przestrzeń murów i przeobrazić je w przyciągającą wzrok instalację dekoracyjną.

Zaprojektowanie ogrodu wertykalnego

Zaprojektujemy zieloną ścianę tak, by dopasować ją do Twoich potrzeb i preferencji. Dobierzemy najlepsze sztuczne rośliny, które podkreślą charakter przestrzeni, dodając mu świeżości. Niezależnie od jej powierzchni czy przeznaczenia dopasujemy najlepszy rozmiar i wygląd pionowego ogrodu.

Zielona ściana z kwiatów sztucznych

Na Twoje życzenie możemy dodatkowo umieścić na niej Twoje logo, nazwę firmy czy inspirujące hasło. Zielona ściana całkowicie odmieni klimat dekorowanego miejsca.

Zielona ściana z kwiatów sztucznych

Przy pomocy różnych faktur, charakterystycznych barw i samych roślinodmieniona ściana może stać się intrygującym fragmentem natury w miejscach, gdzie naturalnie nie ma dla niej wystarczającej przestrzeni czy warunków.

Zielona ściana z kwiatów sztucznych

Poza walorami estetycznymi zielone ściany mogą stać się elementem architektonicznym, który tłumi hałas z zewnątrz lub dzieli dziedziniec zgodnie z zamysłem projektanta.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.