BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
w przestrzeni komercyjnej

Nowoczesne sztuczne kwiaty i rośliny do złudzenia przypominają swoje organiczne odpowiedniki. Powstałe z nich kompozycje odmieniają nawet najbardziej wymagające przestrzenie. Zależy Ci na nowoczesnych roślinnych aranżacjach, które nie będą wymagać dużej ilości codziennej pielęgnacji? Wiesz, że żywe rośliny nie mają pod Twoim dachem wystarczająco dobrych warunków, by kwitnąć? Chcesz, by Twoje wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z ostatnimi trendami? A może po prostu nie masz czasu na niezbędne modyfikacje? Zespół dekoratorów Bomm pomoże Ci osiągnąć wszystko to i znacznie więcej.

Od projektu po realizację

Aranżacja zielona w przestrzeni komercyjnej

Oferujemy kompleksową obsługę aranżacji przestrzeni o dowolnej powierzchni i przeznaczeniu. Zajmiemy się wszystkim: od projektu, poprzez dostarczenie sztucznej zieleni i niezbędnej oprawy, aż po montaż całości. Zespół naszych specjalistów istnieje po to, by powstałe roślinne kreacje były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. Dzięki niezwykle szerokiemu asortymentowi roślin sztucznych możemy stworzyć kompozycje florystyczne w każdym stylu. Przestrzenie komercyjne, eleganckie biura czy wnętrza prywatne pełne relaksu - każde z nich zaaranżujemy w unikalny i kreatywny sposób, który zachwyci Twoich gości czy klientów. Co roku bierzemy udział w największych europejskich targach sztucznych roślini artykułów dekoracyjnych. Między innymi dzięki takim eventom jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży florystycznej i możemy przenosić je do Twojego wnętrza.

Masz już pomysł aranżacji idealnej?
Pozwól nam zostać florystycznym doradcą i wykonawcą Twoich roślinnych marzeń.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.