BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
w scenografii teatralnej

Nowoczesne sztuczne kwiaty stanowią wygodną w użytkowaniu, trwałą i odporną na uszkodzenia alternatywę dla żywych roślin. Doskonale sprawdzą się jako element zielonej scenografii teatralnej. Z jednej strony ich użytkowanie jest znacznie łatwiejsze i tańsze, z drugiej wyglądają niezwykle naturalnie. Scenografia wzbogacona sztuczną roślinnością znakomicie uzupełnia fabułę spektaklu, którego akcja toczy się w lesie, dżungli czy ogrodzie.

Sztuczne kwiaty jak żywe

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać różnego rodzaju roślinne aranżacje, które będą idealnie się komponować z klimatem i założeniami spektaklu.

Sztuczne rośliny

Mogą to być jedynie pojedyncze sztuczne drzewa czy kwiaty, jednak bardzo chętnie podejmiemy się również stworzenia całego roślinnego świata.

Zielone dekoracje

Dzięki doskonale przygotowanej aranżacji widzowie, na chwilę zapominając o rzeczywistości, przeniosą się w świat zarówno klasycznych opowieści, np. Tajemniczego Ogrodu czy Ani z Zielonego Wzgórza, jak i nowoczesnych spektakli na podstawie współczesnej literatury czy oryginalnych scenariuszy.

Zielone moduły

Efektowne zielone moduły, podwieszane sufity, sztuczna trawa czy drzewa sprawiają, że opowieść na scenie staje się jeszcze bardziej autentyczna.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.