BOMM - HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW. OD 1990 ROKU JEST IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DEKORACJI I ROŚLIN SZTUCZNYCH. SZTUCZNE KWIATY WARSZAWA - ZAPRASZAMY

Menu
Promocyjne Ceny Kategorie Sezony Nowości Wyprzedaże Produkty premium Katalog online O firmie Kontakt

Aranżacje zieleni
w restauracjach

Dobra restauracja to przede wszystkim wyśmienite potrawy, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, by uprzyjemnić swoich klientom wizytę w Twojej restauracji - mamy odpowiedź. Roślinne dodatki, kojarzone ze zdrowym jedzeniem i świeżością, to nieodzowny element każdego lokalu. Niezależnie od tego czy będzie to zielona ściana, ogródek letni czy kilka kompozycji kwiatowych - zieleń całkowicie odmieni klimat restauracji.

Nasze pomysły

W zależności od Twoich preferencji, specyfiki oraz charakteru lokalu, a także jego możliwości powierzchniowych dobierzemy właściwy rodzaj roślinnej aranżacji.

Kompozycje kwiatowe w restauracjach

Przygotujemy zaprojektowane specjalnie dla Ciebie sztuczne bukiety, kompozycje kwiatowe lub roślinne.

Ogród wertykalny ze sztucznych roślin

Jeśli lokal jest niewielki, dobrym pomysłem może okazać się ogród wertykalny ze sztucznych roślin, będący tłem dla neonowego logo lub napisu zachęcającego klientów do powrotu do restauracji.

Kompozycje ze sztucznych kwiatów

W przypadku większych pomieszczeń dobierzemy okazałe kwiaty doniczkowe czy skonstruowane pod obecną już w lokalu architekturę kompozycje ze sztucznych kwiatów i roślin.

Podwieszany sufit ze sztucznych roślin

Jeśli chcesz podkreślić oryginalny charakter swojej restauracji, ciekawym pomysłem będzie podwieszany sufit wykonany z idealnie dobranych w tym celu roślin sztucznych.

Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Nasze możliwości

Aranżacja zielonej ściany z kwiatów sztucznych

Aranżacje zieleni to jedna z naszych specjalności. Jako jeden z największych na polskim rynku importerów roślin sztucznych zapewniamy doskonałej jakości okazy sztuczne, które całkowicie odmienią Twój lokal. Nasz zespół florystów, dekoratorów i architektów zadba o cały proces od projektu, poprzez dostarczenie sztucznych roślin, aż po montaż powstałej aranżacji. Wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej pozwala nam na stworzenie dopasowanych do Twojej restauracji trwałych i pięknych aranżacji z kwiatów i roślin sztucznych.

Z jedną z naszych realizacji można zapoznać się w restauracji Nandana w warszawskiej Galerii Mokotów, którą mieliśmy przyjemność upiększyć. Florystyczna aranżacja w stylu urban oasis powstała w zgodzie z indyjskim klimatem lokalu oraz najnowszymi trendami w branży florystycznej.

Zobacz powiązane realizacje

Sprawdź pozostałą ofertę aranżacji

Zapraszamy na filiżankę kawy

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub konsultacją projektową zapraszamy na spotkanie do naszej mini kawiarenki w podwarszawskim Lubiczowie.