Aranżacje zieleni w restauracjach

Dobra restauracja to przede wszystkim wyśmienite potrawy, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, by uprzyjemnić swoich klientom wizytę w Twojej restauracji - mamy odpowiedź. Roślinne dodatki, kojarzone ze zdrowym jedzeniem i świeżością, to nieodzowny element każdego lokalu. Niezależnie od tego czy będzie to zielona ściana, ogródek letni czy kilka kompozycji kwiatowych - zieleń całkowicie odmieni klimat restauracji.

Nasze pomysły

W zależności od Twoich preferencji, specyfiki oraz charakteru lokalu, a także jego możliwości powierzchniowych dobierzemy właściwy rodzaj roślinnej aranżacji.
Przygotujemy zaprojektowane specjalnie dla Ciebie sztuczne bukiety, kompozycje kwiatowe lub roślinne.
Zobacz ofertę bukietów i kompozycji
Jeśli lokal jest niewielki, dobrym pomysłem może okazać się ogród wertykalny ze sztucznych roślin, będący tłem dla neonowego logo lub napisu zachęcającego klientów do powrotu do restauracji.
W przypadku większych pomieszczeń dobierzemy okazałe kwiaty doniczkowe czy skonstruowane pod obecną już w lokalu architekturę kompozycje ze sztucznych kwiatów i roślin.
Jeśli chcesz podkreślić oryginalny charakter swojej restauracji, ciekawym pomysłem będzie podwieszany sufit wykonany z idealnie dobranych w tym celu roślin sztucznych.
Głowy naszych florystów i dekoratorów są pełne pomysłów. Pozwól nam się zaskoczyć.

Nasze możliwości

Aranżacje zieleni to jedna z naszych specjalności. Jako jeden z największych na polskim rynku importerów roślin sztucznych zapewniamy doskonałej jakości okazy sztuczne, które całkowicie odmienią Twój lokal. Nasz zespół florystów, dekoratorów i architektów zadba o cały proces od projektu, poprzez dostarczenie sztucznych roślin, aż po montaż powstałej aranżacji. Wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej pozwala nam na stworzenie dopasowanych do Twojej restauracji trwałych i pięknych aranżacji z kwiatów i roślin sztucznych.
Z jedną z naszych realizacji można zapoznać się w restauracji Nandana w warszawskiej Galerii Mokotów, którą mieliśmy przyjemność upiększyć. Florystyczna aranżacja w stylu urban oasis powstała w zgodzie z indyjskim klimatem lokalu oraz najnowszymi trendami w branży florystycznej.

Szeroki wachlarz kwiatów i roślin sztucznych

Oferowane przez nas sztuczne kwiaty i rośliny do złudzenia przypominają swoje żywe odpowiedniki. Powstałe z nich kompozycje florystyczne w szybki, łatwy i niewymagający pielęgnacji sposób odmienią Twoje wnętrze, dodając mu naturalnego blasku. Jako jedna z największych hurtowni kwiatów i roślin sztucznych w Polsce posiadamy niezwykle szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów. Dzięki temu możemy stworzyć zieloną aranżację idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Florysta - BOMM Florystka - BOMM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usługową?

Zamów konsultację już teraz i poproś o bezpłatną wycenę!

Zadzwoń +48 (22) 122 80 00 lub wyślij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Klikając na "Wyślij" potwierdzasz nasze ogólne warunki handlowe i przepisy o ochronie danych osobowych